Agjencia Zhurnal.mk.

‘Ka frikë se humb Donaldin’, Fifi tregon dallimin mes saj dhe Trixës

Fifi e ftuar në Fan Club ka folur edhe për Beatrixën që e ka mbështetur nga jashtë.

Sipas saj ajo është e ndryshur por reale.

Ajo thotë se Beatrixa po vuan dhe se ngjason me të por që sipas ajo po e mbanë për mrekulli gjë që ajo nuk doli ta kontrollojë.

Gjithashtu ajo tha se ndoshta kjo ndrydhje e Beatrixës është pasi ka frikë të humbasë Donaldin.

Fifi ka folur për shumë gjëra aty brenda dhe ka folur edhe për miqësitë që ajo ka krijuar falë Big Brother VIP.

Related posts

‘Merri Merri’ publikohet nga Dafina Dauti

Xh M

Elegante, të ngrohta dhe në hap me tendencat e modës botërore – zbuloji në East Gate Mall

Z.H

Banorët e rinj, cilat grupe po zgjedhin…../ Wake Up

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More