Agjencia Zhurnal.mk.

Juliana Pasha do të performojë sonte në stadiumin “Air Albania”

Shqipëri-Ishujt Faroe luhet sot në 20:45 në “Air Albania”, për ndeshjen e fundit kualifikuese të “Euro 2024” në grupin E.

Tanimë të kualifikuar për në fazën finale të “Gjermani 2024”, mbrëmja e sotme do të jetë festive për 22 mijë shqiptarët në stadium.

Ndërkohë është zbuluar edhe programi festiv i mbrëmjes së sotme. Gjithçka nis në orën 17:45, kur bëhet futja e tifozëve në stadium, duke vijuar më pas me koreografinë para ndeshjes.

Në pushimin në mes të pjesëve do të ketë një performancë nga Ansambli i Këngëve dhe Valleve, teksa pas ndeshjes burime ekskluzive për “Iconstyle” bëjnë me dije se do të jetë e ftuar edhe këngëtarja Juliana Pasha.

Gjithashtu, lojtarët do të dalin në fushë për të përshëndetur tifozët.

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V