Agjencia Zhurnal.mk.

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

Julia Roberts zbuloi se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e saj për filmin e saj të fundit gjatë paraqitjes në një shou.

Aktorja 56-vjeçare në “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” u pyet për Barack, 62 vjeç, dhe gruan e tij , 59 vjeçe, duke qenë producente e “Leave The World Behind” me kompaninë e tyre të prodhimit “Higher Ground”.

“Leave The Word Behind” është një thriller psikologjik i shkruar, drejtuar dhe prodhuar nga Sam Esmail, 46 vjeç dhe bazohet në romanin e vitit 2020 me të njëjtin emër nga Rumaan Alam, 46 vjeç.

Foto: Getty Images

“A kanë punuar ngushtë me filmin?”, pyeti Jimmy, 49 vjeç.

“Po. Epo, kjo ishte në listën e leximeve të Presidentit Obama, e dini, ai nxjerr librat e tij të lezetshëm dhe këngët e lezetshme”, tha Julia duke iu referuar rekomandimeve vjetore të Barack.

https://871b0725e9242e8c5a7dce6384121568.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-40/html/container.html
Foto: Getty Images

“Pra, ky libër ishte në listën e tij dhe ai është një fans i madh i z. Robot. Dhe kështu mendoj se ai dhe Semi, e dini, bashkëpunuan me notat në fillim dhe shënimet kur mbaruam xhirimet dhe post-produksionin”, u shpreh aktorja.

“Leave The World Behind” u shfaq premierë në tetor në AFI Fest dhe në kinema të zgjedhura më 22 nëntor përpara publikimit të tij të transmetimit nga Netflix të premten.

Foto: Getty Images

Ndjek një familje me pushime në Long Island, të cilët ndërpriten nga pronarët e shtëpisë që ata morën me qira duke sjellë lajmin për një ndërprerje misterioze.

Julia përveç se ka luajtur në film është gjithashtu një bashkë-producente pasi ka punuar më parë me Sam në serialin “ Homecoming”. 

Related posts

Kim Kardashian bëhet me Cybertruck, i çon fëmijët në shkollë me veturëne re të Teslas

D V

Pasi u largua nga “Prive”, Liberta shfaqet joshëse në pozat e reja nga plazhet e Kolumbisë

D V

Tom Cruise ndahet nga e dashura e tij 36-vjeçare, Elsina Khayrova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy