Agjencia Zhurnal.mk.

Jovan Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

Shkup, 3 dhjetor – Sot në selinë e LSDM-së, kandidaturë për kryetar partie ka dorëzuar edhe Jovan Despotovski, informon Zhurnal.

 

Ai programin e tij e ka quajtur “Koncept 28”, ku sipas tij, në fokus janë njerëzit. Qëllimi është sigurimi i një jete më kualitetive për qytetarëve ndërsa Koncepti 28 ofron qasje më ndryshe në krijimin dhe zbatimin e masave dhe politikave.

Afati për dorëzimin e kandidaturave tjera skadon sot në ora 16 me çka Bordi Qendror nesër do t’i verifikojë.//Zhurnal.mk

Related posts

MSH: Rreth 98 për qind e të hospitalizuarve me Kovid-19 nuk kanë qenë të vaksinuar

D V

Konferencë përmbyllëse “Gjykata Kushtetuese e Republikës së Maqedonisë së Veriut: përvoja dhe perspektiva”

D V

Mbrojtja e Mijallkovit kërkon reagim nga Ambasada izraelite pas pretendimeve se “ka pasur lidhje të afërta me Izraelin”

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More