Agjencia Zhurnal.mk.

Jo vetëm Zekirja Ramadani, Prishtina vendos edhe për largime të tjera!

Trajneri që e shpalli Prishtinën kampion largohet pas një vit e gjysmë qëndrimi në klub.

Telegrafi mëson se te Prishtina ka edhe largime tjera.

Bajram Sherifi që ka mbajtur një kohë postin e drejtorit, Fisnik Kërçeli si drejtor sportiv dhe Orhan Abdi trajner kondicional.

Sherifi dhe Kërçeli kishin ardhur para dy vitesh te Prishtina me propozimin e aksionarit Rrahman Haradini.

Prishtina gjatë këtyre ditëve pritet të shpall trajnerin e ri.

Prishtina aktualisht është në vendin e gjashtë në renditje me 17 pikë pas 13 ndeshjesh.

Related posts

Rishikimi i buxhetit, nesër përfundon debati për amendamentet

Xh M

Rashidi nga ASH-ja: Ftojmë partitë e tjera që të angazhohemi për heqjen e 20% (VIDEO)

Redaksia

Vendosen masa për kursim të rrymës deri 15%, rekomandime për amvisëritë dhe kompanitë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More