Agjencia Zhurnal.mk.

Jo si një opinionist, Vedat Bajrami futet sonte si banor i ri në BBVK

Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, është shfaqur gjatë natës së sotme në rolin e opinionistit, teksa fillimin e mbrëmjes së spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ai është ulur në karrigen e Olti Currit.

Por, cili do të jetë roli i Vedati në BBVK?

Në fakt, Vedati do të jetë banori më i ri i Big Brother Vip Kosova.

Këtë e konfirmoi Alaudin Ahmeti gjatë spektaklit të sotëm.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky