Agjencia Zhurnal.mk.

Jini mendjehapur, flirtimi i shton ngjyra jetës…

Prej shumë vitesh, pyetja: “A konsiderohet tradhti flirtimi?” ka ndarë opinionet e shumë njerëzve. Megjithatë, moderatorja e njohur shqiptare, Antoneta Koçi, nuk e shikon si tradhti.

 

Në deklaratën e saj më të fundit, Antoneta thotë se flirtimi është dicka e shëndetshme, që i shton ngjyra jetës. Mes të tjerash, Antoneta u shpreh: “Çdo marrëdhënie ka ligjet dhe kushtetutën e saj.

Ka disa njerëz që janë mendjehapur që e tolerojnë dhe e mendojnë si diçka të shëndetshme dhe të mos qëndrojë gjithçka vetëm të mbyllur aty.

Ka edhe nga ata njerëz që duan të jetë 100% i tyri dhe në mendje. Mendoj se flirti është i shëndetshëm, i shton ngjyra jetës. Flirti si ngacmimet në komunikim, mendoj se nuk i bën keq një marrëdhënieje”, u shpreh Antoneta.

Related posts

Anulohet koncerti i Butrint Imerit në sheshin e Prishtinës – këngëtari del me njoftim zyrtar

Lea Muslija

Fansja i propozon martesë Yll Limanit në mes të koncertit, ky është reagimi epik i tij

Lea Muslija

Fero ironizon me këngën e re të Unikkatilit, përmend se do të ketë një ‘diss’ edhe për Mozzikun në projektin e tij të radhës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More