Agjencia Zhurnal.mk.

Jessica Alba me pantallona të gjera, triko dhe pallto. Shikoni këpucët!

Jessica Alba me stil perfekt: Ajo i ka kombinuar dy ngjyra që janë hit absolut në vjeshtë, shihni se çfarë ka veshur!

 

Jessica Alba tregoi stilin e saj të vjeshtës në Instagram dhe gratë janë të emocionuara!

Aktorja e bukur zgjodhi një kombinim shumë modern në ngjyrë të verdhë dhe ngjyrë kafe, dhe pjesë të relaksuara të veshjeve që Jennifer Lopez shëtiti disa ditë më parë, transmeton Telegrafi.

Jessica mbante pantallona të gjera dhe një triko të shkurtër në dy nuanca të ndryshme të verdhë, një pallto, këpucë dhe një çantë ngjyrë kafe që është shumë e popullarizuar këtë vjeshtë.

Vëmendje e veçantë tërhoqën këpucët, të cilat nuk janë “të zbukuruara” dhe femërore, por janë më të zakonshme ngjyrë kafe.

Related posts

Big Brother VIP është termi më i kërkuar në Google nga shqiptarët në vitin 2021

D V

E veshur në të brendshme dhe flokë të shkurtra, Rita Ora ngacmon imagjinatën

D V

Me fotografi të tjera atraktive nga klipi, Kida tregon se në mesnatë sjell këngën e re

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More