Agjencia Zhurnal.mk.

Jennifer Lopez kombinon gjerdanin mahnitës me një fustan të bardhë

Në foto, 53-vjeçarja Jennifer Lopez , mund të shihet duke kombinuar gjerdanin mahnitës me një fustan të bardhë mëndafshi nga Halston dhe një pallto të bardhë gëzofi.

 

Dashuria është në ajër për të porsamartuarit Jennifer Lopez dhe Ben Affleck, të cilët duket se nuk ngopen duke shfaqur romancën e tyre në përrallë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”. Dhe, duket se JLO dëshiron ta mbajë afër zemrës së saj, fjalë për fjalë, pasi ajo postoi një seri fotografish në Instagram me një gjerdan ‘Jennifer & Ben’.

Në foto, 53-vjeçarja mund të shihet duke kombinuar gjerdanin mahnitës me një fustan të bardhë mëndafshi nga Halston dhe një pallto të bardhë gëzofi. Ajo gjithashtu kishte veshur një gjerdan të gjatë kolibri dhe një palë vathë loti diamanti nga Raven Fine Jewelers.

Image

Related posts

Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të saj nga Java e Modës për Ukrainën

D V

Pas suksesit të jashtëzakonshëm, do të ketë një Big Brother VIP 2?

D V

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More