Agjencia Zhurnal.mk.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck të pandashëm, shkëlqejnë në premierën e filmit të fundit të aktorit “The Last Duel”

Jennifer Lopez ishte qendra e vëmendjes kur shoqëroi partnerin e saj, Ben Affleck në premierën e filmit të tij të ri “The Last Duel”.

 

Këngëtarja dhe aktorja 52-vjeçare mbështeti ish-të fejuarin e saj 49-vjeçar dhe të dashurin aktual ndërsa filmi pati premierën në Lincoln Center të New York, shkruan DailyMail.

Ndërsa ishin në tapetin e kuq, Jennifer dhe Ben nuk mund të mos ndanin një puthje, para se të pozonin para kamerave.

Foto: REX

Për natën e madhe të Benit, Jennifer shkëlqeu në një fustan dy pjesësh me ngjyrë kafe dhe detaje ari.

Pjesa e sipërme e saj kishte mëngë të gjata, ndërsa fundi i saj përfshinte një prerje për të zbuluar këmbët e saj të tonifikuara.

Foto: AP

Duke theksuar belin e hollë, këngëtarja kompletoi dukjen me një çantë me të njëjtën ngjyrë dhe taka të larta.

Ylli i “Hustlers” qëndroi në vend me një tufë ngjyrë kafe të aligatorit me një kapëse ari.

Foto: AP

Ajo mbante flokët e saj të gjatë ngjyrë karamele të lidhur në një bisht dhe kishte përshtatur grim të theksuar dhe vathët me ngjyrë ari.

Ndërsa, Ben u pa me një kostum ngjyrë blu dhe një këmishë të bardhë klasike me një kravatë të zezë të hollë.

Foto: REX

Çifti i ribashkuar nuk kishin aspak frikë të shfaqnin romancën e tyre në tapetin e kuq.

Ben kishte vendosur krahun rreth Jennifer teksa pozonin, dhe ai u përkul për të i dhuruar një puthje të dashurës së tij.

Foto: REX

Aktori luan një rol të madh mbështetës në “The Last Duel” me mikun e tij të vjetër dhe bashkëpunëtorin, Matt Damon.

Damon luan rolin e kalorësit francez Jean de Carrouges, gruaja e së cilës Marguerite de Carrouges (Comer) akuzon shefin e tij Jacques Le Gris (Adam Driver) për përdhunimi.

Foto: Getty Images

Filmi, i cili u drejtua nga regjisori legjendar Ridley Scott, ishte një punë dashurie për Affleck dhe Damon, pasi ata u ribashkuan për herë të parë në më shumë se dy dekada për të shkruar skenarin.

Miqtë e vjetër punuan në film së bashku me regjisoren Nicole Holofcener, duke krijuar një narrativë të ndryshuar të frymëzuar nga drama “Rashomon” e Akira Kurosawa. /Telegrafi/

Foto: Reuters

Related posts

Fansat dallojnë një detaj tek videot e Dafinës

Lea Muslija

Jennifer Lopez rikthehet në Vancouver për xhirimet e filmit të ri “The Mother”

D V

Eksperti mbretëror thotë se Princi Harry ndjehet si i mjerë dhe se jeta e re në ShBA është larg nga ajo që kishte menduar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More