Agjencia Zhurnal.mk.

‘Jena bossa por na mungon…’, çka tha në këngën e re Kushtrim Dobra

Ai ka kohë që merret me projekte muzikore, shumë prej të cilave janë akoma favorite.

E, këngëtari Kushtrim Dobraj së fundmi ka ardhur edhe me një tjetër projekt muzikor.

Në kanalin Youtube, ka hedhur projektin e titulluar ‘Jena bossa’.

Kënga është prodhim i Nurteel me një klip interesant nga Time Pictures.

Ndonëse në titull flitet për jetë luksoze të këngëtarit dhe shoqërisë së tij, atyre u mungon diçka.

E, se për çka bëhet fjalë, dëgjojeni në videon më poshtë.

Related posts

Rita Ora merr vëmendjen me interpretimin dhe paraqitjen e saj në eventin “Business of Fashion Voices”

D V

“Ndale kamerën, nënën…”, momenti kur Blero flet në gjumë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

D V

Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

D V