Agjencia Zhurnal.mk.

Jehona Dreshaj shkëlqen në fustanin me gurë të çmuar

Jehona Dreshaj ka marrë vëmendje.

 

Motra seksi e Afërdita Dreshajt po është shumë aktive në rrjetet sociale duke treguar pa hezitim përditshmërinë e saj.

Ndonëse ishte Afërdita ajo e para e cila nisi rrugën drejt modës, por siç duket modelimi paska qenë në gjenet e familjes Dreshaj pasi që edhe Jehona ka kohë që ka nis këtë rrugëtim.

Së fundmi modelja bukuroshe ka sjellë disa imazhe duke u shfaq në një fustan të zi me guar të çmuar tek pjesa e gjoksit.

https://www.instagram.com/p/CRt18Fkjjl_/?utm_source=ig_web_copy_link

“Ndonjëherë keni nevojë për një shkëlqim të vogël në jetën tuaj”, ka shkruar Jehona sipër imazheve që ka postuar.

https://www.instagram.com/p/CRe6HPSjYRh/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Ish shoku i Britney Spears thotë se babai i saj nuk ka “dhembshuri” , ai donte të ishte prind vetëm kur ajo ishte një multi-milionere

Lea Muslija

Banoret e Big Brother VIP, Einxhel dhe Beniada Jakic nuk ndalen së bëri ‘twerk’ në shtëpi

D V

Ana poston video joshëse nga rutina e ushtrimeve në palestër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More