Agjencia Zhurnal.mk.

Jeff Bezos realizon ëndrrën e fëmijërisë, bashkë me vëllain e tij do të udhëtojnë në hapësirë në korrik

Miliarderi Jeff Bezos do të realizojë ëndrrën e tij. Ai bashkë me vëllain do të udhëtojë në hapësirë më 20 korrik.

 

Bezos thotë se një udhëtim në hapësirë e ka pasur ëndërruar që 5 vjeç dhe atë do e realizojë bashkë me mikun e tij më të mirë, Mark Bezos.

Udhëtimi do të jetë i pari në hapësirë i kompanisë së tij ‘’Blue Origin’’.

Related posts

Gjukanoviq: Serbia po armatoset nga vendet që janë armiq të hapur të NATO-s

Xh M

Venediktova mohon tradhtinë: Posti im është politik

Xh M

“Neutralizohen” 60 kryengritës në Burkina Faso

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More