Agjencia Zhurnal.mk.

Java e 17-të zhvillohet në fundjavë, këto janë çiftet

Java e 17-të në Superligën e Kosovës do të vazhdojë në fundjavë, ku spikasin disa ndeshje interesante.

Derbi kryesor është ai mes Prishtinës dhe Dritë që zhvillohet në “Fadil Vokrri”.

Drenica pret Ballkanin, ndërsa Gjilani do të jetë nikoqirë i Malishevës.

Dukagjini që kërkon të ikë nga fundi, do të pres Llapin.

Ndeshja e fundi, por jo nga rëndësia është ajo mes Ulpianës dhe Feronikelit.

Related posts

Regjioni i Gjilanit përkrah fuqishëm Gramoz Vokrrin për kryetar të FFK-së

Redaksia

Ministri Sali paralajmëron ndryshim të anëtarëve të Komisionit për Sëmundje Ngjitëse

Z.H

Ministri gjerman Rot shprehu ngushëllime për viktimat në zjarrin në Tetovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More