Agjencia Zhurnal.mk.

Java e 16-të zhvillohet në fundjavë, spikat ndeshja në Merdarë

Java e 16-të në Superligën e Kosovës zhvillohet në fundjavë, ku edhe kësaj radhe priten takime interesante.

Llapi do të pres Gjilanin, në ndeshjen derbi të kësaj jave, pasi dy skuadrat po kalojnë formë të jashtëzakonshme.

Drita do ta pres Dukagjinin, një mundësi e mirë për tu këndellur nga derbi i humbur.

Prishtina do të jetë mysafire e Ulpianës, ndërsa Ballkani do të jetë mysafir i Feronikelit.

Ndeshja e fundit është ajo mes Malishevës dhe Drenicës.

Related posts

Nga sot mund të vaksinoheni edhe pa termine, vaksinimi do të zhvillohet edhe në teren

Z.H

Mariçiq: Duhet të qëndrojmë të fokusuar në nevojën për një tranzicion energjetik

Z.H

Dauti: Kryetari i Kuvendit Xhaferi shkel Rregulloren, reagon Xhaferi: Nuk bëj shkelje, lexoje Rregulloren deri në fund

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More