Agjencia Zhurnal.mk.

Sot starton java e 16-të e BKT Superligës, Ulpiana pret Prishtinën

Sot do të zhvillohet një ndeshje në BKT Superligën e Kosovës në kuadër të javës së 16-të.

Përballje interesante është edhe ajo në Lipjan, ku Ulpiana e pret Prishtinën, duke shpresuar në befasi.

Kryeqytetasit janë aktualisht në vendin e pestë me 21 pikë, ndërsa Ulpiana në të shtatin me 17 sosh.

Ndeshja e parë e zhvilluar në kryeqytet ishte mbyllur baras 1-1.

Të dy takimet fillojnë në ora 13:00.

Related posts

Pendarovski: Besimi i qytetarëve tek shteti, është besim në institucionet e tij

Xh M

Ministri Boçvarski në Berovë i prezantoi procedurat e thjeshtuara për instalimin e fotovoltaikëve

Z.H

5 të shëruar dhe 10 të infektuar me Covid, ndërron jetë vetëm një pacient

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More