Agjencia Zhurnal.mk.

Jasin Kamberi shpallet nënkampion Ballkanik

Sot u mbajt kampionati ballkanik per te rinj, deri ne moshen 14 vjecare kane marre pjese nje numer i garuesve dhe ate mbi 1200 garues. Klubi Asiart me pjesemarresin Jasin Kamberi arriti te rrembej medaljen e argjendte , qe nenkupton fitoren e tre luftrave.Ky ishte padiskutim nje sukses i madh per vendin tone per kete kategori, poashtu nje sukses historik per klubin e karatese Asiart Gostivar.Berat Jakupi, trajner i klubit Asiart.

Related posts

Derbi spektakolar në Strugë pa fitues, por me katër gola

Xh M

Real Madridi mund të ndryshojë qëndrim për të ardhmen e Arda Gulerit

D V

Aguero mund të bëjë rikthimin shokues në futbollin profesionist pas një telefonate emocionale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy