Agjencia Zhurnal.mk.

Jashari para duelit ndaj Drenicës: Do të fokusohemi dhe të japim maksimumin

Para mediave u paraqitën kryetrajneri, Ardian Nuhiu dhe futbollisti, Muharrem Jashari, shkruan Gazeta Olle.

Mesfushori Muharrem Jashari tha se do të japin maksimumin që Drita të kthehet me rezultat pozitiv.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe ambiente të brendshme

“Pas ndeshjes me Ballkanin na pret një ndeshje e vështirë në Skenderaj. Të gjithë e dijmë që KF Drenica në shtëpi është ekip i vështirë dhe luan një futboll shumë të hapur, por ne do t’i qasemi lojës si e kemi përgatitur, do të fokusohemi dhe të japim maksimumin, duke synuar të kthehemi me rezultat pozitiv”, ka thënë Jashari.

Ndeshja ndërmjet Drenicës dhe Dritës zhvillohet të dielen me fillim nga ora 16:00. /Gazeta Olle/

Related posts

Borel: Kandidatet për anëtarësim në BE të punojnë në reforma në sferat kyçe

D V

Ganiu priti në Komunë boksierët e suksesshëm të KB Shkupi-t

R Zh

Publikohet lista e Kosovës U21 për ndeshjet e muajit qershor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More