Agjencia Zhurnal.mk.

Jarinje, arratiset i dyshuari që ishte në stop listë

Një burrë i cili figuronte në stop listë, ka sulmuar zyrtarët policorë në Jarinje deri sa mundohej t’i shmangej arrestimit.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se i dyshuari iu shmang arrestimit duke kaluar në pjesën e Serbisë.

“SPK Jarinje, 08.12.2022 – 17:40. I dyshuari mashkull i cili ishte në stop listë, gjatë tentimit për ta ndalur nga zyrtaret policorë i ka sulmuar policët dhe ka arritur që ti shmangët arrestimit nga zyrtarët policor duke kaluar në pjesën e Serbisë”, thuhet në raport.

Related posts

Shtohen personat me COVID-19 që nuk respektojnë vetizolimin, policia i inspekton në shtëpi

D V

KESCO tregon se si është faturuar rryma për muajin shkurt

D V

Bërnabiq thotë se s’e ka të qartë rezolutën e PE-së ku kërkohet njohja reciproke

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More