Agjencia Zhurnal.mk.

Januzaj nuk është i lumtur te Sevilla – kërkon rikthimin në Real Sociedad

Adnan Januzaj dëshiron të kthehet në Real Sociedad.

Merkaton e verës anësori ishte i liruar nga kontrata me Sociedad dhe vendosi për një aventurë të re.

 

Kosovari me pasaportë belge vazhdoi rrugëtimin në Spanjë, por te Sevilla.

Mirëpo, mesa duket Januzaj nuk është i lumtur në ‘Ramon Sanchez Pizjuan’, pasi kërkon largimin.

Sipas raportimit të ‘Fichajes’, Adnan Januzaj kërkon rikthimin në Real Sociedad.

E përditshmja spanjolle njofton se agjenti i tij ka kontaktuar klubin për të diskutuar një kthim prapa.

Mbetet të shihet nëse do ndodh një rikthim i tij në ‘Anoeta’.

Related posts

Boehly turpërohet në lidhje me De Bruynen e Salah

Lea Muslija

Unitedi triumfon ndaj Villarrealit dhe kualifikohet në fazën e eliminimit direkt

D V

Bach vlerëson lart kontributin e CMG-së në promovimin e kauzës ndërkombëtare të Lojërave Olimpike

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More