Agjencia Zhurnal.mk.

‘Janë ndarë’! Jennifer Lopez i jep fund thashethemeve me anë të një postimi në Instagram!

Këngëtarja Jennifer Lopez duket se i ka vendosur pikat mbi ‘i’ në lidhje me thashethemet për një ndarje të mundshme me Ben Affleck pasi ajo u shfaq në rrjetet sociale për të festuar përvjetorin e një albumi veçanërisht të veçantë. Kanë kaluar 20 vjet që kur JLo nxorri në treg albumin e saj hit “This Is Me”, i cili ishte jo vetëm i rëndësishëm për karrierën e saj, por mbart edhe kujtime personale. Ishte në atë vit që Jennifer u bë bashkë, Lopez dhe Affleck bënë publike lidhjen e tyre. Madje aktori luajti edhe në videoklipin e ‘Jenny from the Block’.

 

Mediat në atë kohë u çmendën për lidhjen e tyre dhe, në fakt, thanë se video është një kritikë për fiksimin e paparacëve ndaj saj dhe atyre së bashku. Marrëdhënia e JLo-së me Affleck-un ishte frymëzimi i albumit dhe kjo është një arsye e madhe pse ai mbetet një marrëdhënie sentimentale për këngëtaren. Albumi në fakt duhej të dilte në vitin 2003, jo në 2002, por ai u soll pasi një drejtor i Sony Music zbuloi ‘Jenny from the Block’.

Related posts

Ndryshon pamjen Fjolla Morina

lina

Merr kritika të shumta për marrëdhënien me Granitin, Fifi: E kam vetëm shok, por bëhem xheloze për të

D V

Diplo publikon një video nga prapaskenat e “Sunny Hill” me Dua Lipën

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More