Agjencia Zhurnal.mk.

Janë djegur tre automjete dhe një motoçikletë në Krushopek

Shkup, 14 shtator – Tre automjete dhe një motoçikletë janë djegur mbrëmë në fshatin Krushopek, në komunën e Sarajit.

 

Ministria e Punëve të Brendshme sot kumtoi se janë djegur automjeti “opel”, pronë e O.S. (25) nga fshati Krushopek, automjeti “daevu tiko”, pronë e R.S. (35) nga fshati Krushopek, automjeti “mercedes”, pronë e M.S. (35) nga fshati Krushopek dhe një motoçikletë pa targa.

Nga zjarri është përfshirë edhe muri i derës hyrëse nga shtëpia e B.S. (37), para së cilës kanë qenë të parkuar automjetet. Zjarri është shuar nga ekipi i Brigadës zjarrfikëse, ndërsa nuk ka persona të lënduar.

Është kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes dhe po punohet në zbardhjen e rastit.

Related posts

Shpërthim në një objekt në Shkup, lëndohet një person

D V

U kapën duke prerë dru ilegalisht, arrestohen 22 dhe 29-vjeçari

Z.H

Vetplagoset një i mitur në Keqekollë të Prishtinës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More