Agjencia Zhurnal.mk.

James Rodriguez shumë afër kalimit në Milan për vetëm 10milion

Mesfushori ofanziv i Everton, kolumbiani James Rodriguez është shumë afër kalimit në Milan me një shifër prej 10 milion euro që do t’i paguheshin ekipit nga Anglia, informon Zhurnal.

 

Sipas gazetarëve në Itali, Maldini i ka ofruar James Rodriguezit një pagë prej 5,5 milion euro në sezonë ndërsa do të nënshkruante një marrëveshje 3 vjeçare.

Rodriguez do të ishte 10shja ideale për Milanin i cili ka plot magji në këmbët e tij dhe do të ishte zëvendësuesi më i mirë i turkut Calhanoglu.

E vetmja frikë e italianëve për James janë lëndimet e shpeshta të kolumbianit.//Zhurnal.mk

Related posts

Ibrahimovic duke pirë puro, lotët e Leaos: Momentet më të mira nga festimet për titull të Milanit

D V

Trajneri i Liverpoolit, Klopp nuk planifikon shitje të lojtarëve – tani për tani

D V

Tejkalohen problemet – Aubameyang nuk do të huazohet, por do të nënshkruajë kontratë afatgjate me Barcelonën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More