Agjencia Zhurnal.mk.

James Maddison në radarin e Newcastle

James Maddison ka rënë në radarin e Newcaslte.

Skuadra nga Premier League e kërkon me ngulm lojtarin.

“The Magpies” planifikojnë që ta transferojnë në janar lojtarin.

Mbetet të shihet se cili do të jetë epilogu i kësaj situate.

Related posts

Guardiola: Çfarë mund t’u them lojtarëve dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

D V

Njëmbëdhjetë alpinistë vdiqën nga shpërthimi i vullkanit, vazhdon kërkimi për të tjerët

D V

Joao Felix shpjegon festën pasionante pas golit ndaj klubit mëmë

D V