Agjencia Zhurnal.mk.

“Jam me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare”, reagon Elvana Gjata

10 persona kanë vdekur e mbi 40 të tjerë janë lënduar në një aksident tragjik që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Slavonski Brod të Kroacisë. Në mesin e të vdekurve është edhe një prej shoferëve të autobusit, i cili në momentin e aksidentit nuk ishte duke vozitur, raporton Express.

 

Lidhur me këtë aksident tragjik ka reaguar edhe këngëtarja Elvana Gjata, e cila përmes një shkrimi në rrjetin social “Instagram” ka thënë se me zemër të thyer për humbjen e jetëve të vëllezërve dhe motrave kosovare ndihet në këto momente.

“Me zemer te thyer per humbjen e jeteve te vellezerve dhe motrave nga Kosova. Lutjet e mia jane me familjet qe humben me te dashurit e tyre ne kete tragjedi”, ka shkruar Gjata.

Related posts

E mahnitshme me bikini me pak material, Morena ngacmon imagjinatën me pozën e re

D V

Adelina Thaçi për Majlinda Kelmendin: Sot u mbulova në lot prej emocioneve që na ke dhuruar

D V

Kida josh me imazhet tjera me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More