Agjencia Zhurnal.mk.

Jade Thirlwall tregon pendimin e saj më të madh sa i përket bukurisë

Ne të gjithë kemi pasur një moment të tmerrshëm bukurie që na bëri të pendohemi.

Por, do të ndiheni më mirë kur të kuptoni se edhe të famshmit kanë përjetuar të gjitha ato momente.

Jade Thirlwall, e cila ka pasur momente të panumërta grimi, pranon se ajo gjithashtu shikon disa fotografi të caktuara dhe nuk mund të mos krenohet.

“Oh zot, mendoj se të gjithë kanë përjetuar këtë, apo jo?”, tha këngëtarja e Little Mix. “Kur isha adoleshente në fakt, ishte ajo fazë ku të gjithë vendosnin korrektor në buzët e tyre. Çfarë prirje e tmerrshme ishte!”.

Sigurisht, të gjitha trendet vijnë nga diku dhe Jade beson se kjo është filluar nga një ish konkurrente e “The X Factor”. “Ndihem sikur Diana Vickers e filloi atë, do ta fajësoj!”, shton ajo.

“Ajo është një vajzë bukuroshe, e kam takuar disa herë, por jam e sigurt që ajo filloi trendin e buzëve me korrektor”.

Jade vazhdon: “Por unë mendoj se me kalimin e viteve, veçanërisht në Little Mix, kemi pasur shumë pamje të shkëlqyeshme, por gjithçka është një mësim, apo jo?”.

Related posts

Numër i madh i fansave dalin në rrugët e Prishtinës për ta pritur Noizyn

Lea Muslija

“Kemi Zotin dëshmitar”, dita e dasmës së Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut erdhi dhe ja ku i keni fotot e para!

D V

‘Markun e kam fiksim, është si shpirt’, Rudina i kthehet ndjekëses

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More