Agjencia Zhurnal.mk.

Jabollçishtë e Epërme: Gruaja rreh tre burra

Një grua nga fshati Jabollçishtë e Epërme ka rrahur tre burra me shkop, përcjell FLAKA.

 

L.Z. (44) dje është përleshur me tre persona në shtëpinë e tyre. 49-vjeçari S.Z. rastin e ka raportuar në polici, dhe ka deklaruar se përveç tij, gruaja kishte sulmuar edhe H.Z.(35) dhe S.Z. (71).

“Pas dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohet raport përkatës”, njofton MPB. 

Related posts

Humb jetën një 40-vjeçar nga Shkupi, goditet nga shtylla elektrike

D V

Arrestohet 40-vjeçari nga Gostivari, kapet me lëndë narkotike

D V

Gjendet i vdekur një shtetas i huaj në Qendrën e Azilit në Magure

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More