Agjencia Zhurnal.mk.

Ja surpriza e veçantë që Arbana i bëri Eduartit gjatë pushimeve në Itali

Arbana dhe Eduarti po i shijojnë shumë pushimet në Itali duke qëndruar dhe aktivë në rrjete sociale. Pas pushimeve me djemtë, këtë herë kanë zgjedhur t’i dedikojnë kohë vetëm njëri-tjetrit.

 

Së fundmi Arbana i ka bërë një surprizë shumë të bukur Eduartit, duke e çuar në vendin ku është xhiruar filmi i tij i preferuar “Il Padrino”.

Moderatorja ka ndarë një video nga Forza d’Agro në Instastory dhe shkruan: “Solla dashurinë time në sheshxhirimin e tij të preferuar (Il padrino)”.

Related posts

Jennifer Lopez shkëlqen në një fustan Dolce&Gabbana gjatë udhëtimit me gondola nëpër kanalet e Venecias

D V

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

D V

Big Brother VIP është termi më i kërkuar në Google nga shqiptarët në vitin 2021

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More