Agjencia Zhurnal.mk.

Ja rezultatet e para në komunën e Vrapçishtit

Shkup, 17 tetor – Analisti Besim Hoda në Tv Shenja ka prezantuar rezultatet e para në komunën e Vrapçishtit. Ai i ka quajtur si “mjaft të sigurta” këto informacione, transmeton Zhurnal.

 

Sipas tij, opozita në Vrapcisht udhëheq me 3.900 vota, kurse BDI ka fituar 3.300 vota, që është epërsi me 600 vota.

Related posts

Takim i kryetares së Parlamentit bullgar Miteva me revizorin e përgjithshëm shtetëror të RMV-së Acevski

D V

Sot 12 viktima dhe 568 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

D V

ASh-Besa a mund ta bëjë fuqinë kundër BDI-së? Osmani: BDI, fitues absolut në Tetovë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More