Agjencia Zhurnal.mk.

Izet Mexhiti uron 28 Nëntorin

Shkup, 28 nëntor – Nënkryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, njëherit dhe deputet në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut. Mexhiti në facebook profilin e tij ka uruar 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit, përcjell zhurnal.mk

 

“Gëzuar Ditën e Flamurit 🇦🇱. Simbolin e krenarisë dhe rezistencës tonë si komb.”, ka uruar Mexhiti

Gëzuar Ditën e Flamurit 🇦🇱 Simbolin e krenarisë dhe rezistencës tonë si komb. I.M

Posted by Izet Mexhiti on Sunday, November 28, 2021

Related posts

Zekolli: Mosdhënia e dorëheqjes nga Artan Grubi tregon mungesë të demokracisë në BDI

I Z

Përveç PDSH-së së Menduh Thaçit, asnjë parti shqiptare nuk don të bashkëpunojë aktualisht me BDI-në!

I Z

Osmani nesër në Vatikan në shënimin qendror të jubileut pesë vjet kanonizimi i Nënë Terezës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More