Agjencia Zhurnal.mk.

Isufi: Patëm rënie në lojë, nuk kishim qetësi para portës

Suharekasit ishin duke fituar 0-1, por vendasit bën një ndeshje të madhe dhe triumfuan në fund.

Trajneri i Ballkanit, Bekim Isufi tha pas ndeshjes se skuadra e tij pati rënie në lojë dhe nuk arriti të kontrollonte atë.

“Patëm rënie në lojë, nuk patëm qetësi para portës”, tha fillimisht Isufi pas ndeshjes.

“Pjesa e dytë filloi mirë për ne, por nuk e di se çfarë ndodhi”.

“Ulpiana e mori kontrolloin e ndeshjes dhe ne nuk arritëm asnjëherë më ta kontrollonim lojën”, u shpreh Isufi.

 

Ballkani pas 12 ndeshjeve mbetet në vendin e dytë në tabelë me 21 pikë, një më pak se lideri Drita.

Pikërisht xhiron e ardhshme, Ballkani do të jetë nikoqir i Dritës në Suharekë.

Related posts

Sela: Të kemi një proces me lista të hapura, e bën garën më demokratike

Xh M

VMRO-DPMNE kërkon seancë urgjente për Projektligjin për energjinë

Z.H

Gashi: Politika ka dështuar nëse vazhdon ikja e të rinjve nga vendi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More