Agjencia Zhurnal.mk.

Isufi ia dedikon humanistit të madh fitoren senzacionale të Ballkanit

Suharekasit ishin në disavantazh prej dy golave, por kjo nuk i ndaloi të riktheheshin dhe t’i merrnin pikët e plota duke fituar 3-2, shkruan Gazeta Olle.

Pas ndeshjes, kryetrajneri i Ballkanit, Bekin Isufi është pronocuar për media, ku fitoren ia ka dedikuar mikut të tij Halil Kastratit.

“Besoj që jo vetëm ne por i gjithë populli i Kosovës duhet t’i urojë shërim të shpejtë njeriut human siç është Halil Kastrati”.

“Ne e pamë se skuadra ka kualitet të madh në fushë, po tregojmë se dimë të krijojmë raste dhe t’i shfrytëzojmë ato”.

“Patëm më shumë se 25 goditje në portë dhe po tregojmë se kjo ekip ka kualitet dhe cilësi të shumëfishtë”, tha trajneri për Art Sport.

Humanisti Halil Kastrati së fundmi do të kryejë një operacion të vështirë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Komisioni për mbrojtje dhe siguri i ka mbështetur ndryshimet e Ligjit për mbrojtje dhe shpëtim

D V

Çmime të reja të derivateve, lirohet benzina

Z.H

Përfundoi dita e dytë e debatit për Propozim-buxhetin e vitit 2022 të Komisionit për Financim dhe Buxhet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More