Agjencia Zhurnal.mk.

Istogu mposhtet në miqësore nga skuadra e Ligës së Dytë

Skuadrat kosovare po përgatitet maksimalisht para fillimit të stinorit pranveror.

Gjatë kësaj faze, janë zhvilluar shumë miqësore kontrolluese mes ekipeve, shkruan Gazeta Olle.

Sot, skuadra e Ligës së Parë, Istogu është përballur me KEK-un, që garon në Ligën e Dytë.

KEK-u ka shënuar fitore minimale 0-1, në miqësoren e zhvilluar në stadiumin “Demush Mavraj” në Istog.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi Enes Duraku. /Gazeta Olle/

Related posts

“Makpetrol”: Ulja e marzhës do të shkaktojë krizë me derivatet dhe bllokadë të ekonomisë

Z.H

Ish presidenti Moisiu dhe Bekim Jashari prezent në festat e nëntorit në Tetovë, Kasami u ndanë mirënjohje (Foto)

Z.H

Incidenti në Kuvend, Xhaferi mbledh kordinatorët por opozita e bojkoton

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More