Agjencia Zhurnal.mk.

Ismajli reagon ashpër ndaj Ferizajt: U bën gati dy vite, por askush nuk merr përgjegjësi për borxhin

Thesar Ismajli është i pakënaqur me trajtimin që i ka bërë klubi futbollistik Ferizaji, shkruan Sheshi.info

Mbrojtësi ka reaguar me anë të një njoftimi në rrjetin social “Facebook”, ku thuhet se u bën dy vite që klubi nuk i shlyer detyrimet ndaj tij.

“Turpi nuk mund të jetë ndryshe, përveç se kështu. U bën gati 2 vite dhe asnjë përgjegjësi për borgjin e mijëra eurove ndaj meje prej klubit te Ferizaji”, tha Ismajli.

Madje, 23-vjeçari nder tjera shtoi se ka telefonuar me qindra herë për klubin për detyrimet që i ka ndaj tij, mirëpo që nuk janë shlyer ende.

“Ju kam telefonuar me qindra herë për paratë e mija dhe ka shkuar shumë herë, por që nuk ka marrë asnjë përgjigje. E vetmja përgjigje që ka qenë ishte do të ju shlyhen të gjitha borgjet, pasi ka ardhur një aksionar i ri, por që kjo ende nuk ka ndryshuar asgjë”, përfundoj Ismajli.

KËTU mund ta shihni postimin e plotë te Thesar Ismajlit.

Related posts

Zaev: Koalicioni qeveritar i qëndrueshëm, nuk është koha për zgjedhje të parakohshme parlamentare

D V

Bekteshi: Projektet e USAID-it kanë efekt të qëndrueshëm dhe shumëdimensional në ekonominë vendore

Z.H

Kovaçevski – Papa Françesku: Toleranca dhe dinjiteti janë vlera mbi të cilat thellohet bashkëpunimi me Vatikanin

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More