Agjencia Zhurnal.mk.

Ishte e parkuar, merr flakë e digjet makina në Tepelenë

Një automjet ka marrë flakë dhe është djegur në Tepelenë mbrëmjen e sotme. Sipas burimeve zyrtare, treth orës 20:30, në fshatin Luzat, Tepelenë, përpara banesës së shtetasit M. Gj., ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht automjeti tip “Volkswagen Passat”, në pronësi të shtetasit M. Gj.

 

Në momentin e përfshirjes nga flakët automjeti ka qenë i parkuar.

Nuk ka persona të dëmtuar. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Related posts

Fitoi betejën me kancerin e gjirit, Manastirliu sjell shembullin frymëzues të Gjenovefës

D V

Emigrantët dërguan në Shqipëri 340 milionë euro në 6 muajt e parë të këtij viti

D V

Vetingu rrëzon gruan e Azem Hajdarit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More