Agjencia Zhurnal.mk.

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Bora Zemani dhe Donald Veshaj gjatë ditës së premte (22 tetor) kanë qenë një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale e faqet rozë.

 

Kjo pas takimit të jashtëzakonshëm që ish-çifti bënë në Big Brother VIP, përkundër se prezantuesja e njohur shkoi për ta takuar mikeshën e saj, artisten Semi Jaupaj.

Megjithatë, në po të njëjtën ditë u takua edhe me ish-të dashurin me të cilin dhuruan një emocion të paparë për gjithë publikun, ndërkohë që shkëmbyen puthje e përqafime së bashku.

Foto: YouTube

Zemani sot (e hënë) ka bërë një reagim për herë të parë në “Përputhen”, ku edhe është nikoqire e këtij shou.

Ajo ka folur për atë që ndodhi javën e kaluar duke thënë se ishin emocione shumë të bukura.

“Ishin shumë emocione të bukura edhe për mua. Me të vërtetë shumë emocionuese edhe për mua. U përcollën me të vërtetë shumë mesazhe të forta dashurie dhe nuk është e rëndësishme që këto mesazhe të jenë vetëm për partnerin, por edhe për shoqen e ngushtë”, ka thënë Zemani.

Foto: YouTube

Related posts

Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi lansojnë këngën “Ku je ti Kërçovë”

D V

2 muaj pasi u bë nënë, Eni Vasili i rikthehet punës dhe ekranit

D V

Sabri Fejzullahu: Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More