Agjencia Zhurnal.mk.

‘Isha i djersitur’/ Graniti me Semin në dush, Fifi ‘çmendet’ nga xhelozia

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit është më e komentuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Kemi parë puthje, përqafime, deklarata të ëmbla, surpriza romantike, madje kanë nisur edhe xhelozitë, që Fifi e shpreh hapur. Pak ditë më pare, këngëtarja u përlot nga xhelozia për Granitin. “Unë e di se si e sheh ti Semin dhe nuk dua të të bëj presion”, i tha ajo futbollistit, teksa ky i fundit e mohoi deklaratën e saj.

 

Por së fundmi, ajo është bërë xheloze sërish pasi Graniti dhe Semi janë larë bashkë. “Si kalove në dush? A kalove mirë? A u fërkove mirë? Dëgjova se nuk ishe larë vetëm”, e ka pyetur ajo, që më pas vazhdoi në një bisedë me ‘kunja’ e sqarime. Graniti: Ua, kaq thellë ka mbërritur xhelozia ë? Po ti e di që ne shokë jemi

Fifi: Veç po pyes, nuk po them gjëGraniti: Po e di që po dëshiron të thuash  Fifi: Si u ndjeve kur u lave? A ja fërkuat njëri-tjetrit shpinën? nGraniti: Jo, jo, nuk ka shanse Fifi: Veç po pyes, a nuk prite dot sa të lahej ajo e pastaj të hyje ti? Graniti: Po isha i djersitur

Related posts

“Çfarë stili dëshironi”, Fero paralajmëron rikthimin me këngë të re

D V

Kate Middleton paska ndryshuar unazën e fejesës që i përkiste Dianës; Ja pse është marrë ky vendim

Redaksia

‘Është koha më e mirë e jetës sime’, Jennifer Lopez flet për herë të parë pas ribashkimit me Ben Affleck pas 17 vitesh (FOTO)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More