Agjencia Zhurnal.mk.

Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

Kejsi po qëndron larg reperit tash e sa kohë.

 

Dhe, ajo po kalon kohën me familjen dhe shoqërinë.

Ndërkohë, ajo ka nisur pushimet dhe nuk po i mungojnë imazhet e shumta provokuese.

Sapo ka publikuar fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të zezë duke iu dhënë vëmendje tipareve të saj të formësuara.

Ndryshe, Kejsi që nga ndarja me Stresin nuk dihet nëse është në ndonjë lidhje dashurie.

Related posts

Osmani publikon fotografi nga premiera e filmit “Zgjoi” në ShBA: Një natë në mes të yjeve të Kosovës sonë të dashur!

D V

Arta Nitaj pozon me fustanin e verdhë nga prapa

D V

Kris Jenner e këshilloi Kylie të përdorte kursimet e saj për të lansuar linjën e produkteve kozmetike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More