Agjencia Zhurnal.mk.

Ish-mbrojtësi i Llapit i bashkohet A&N-s

“Ju njoftojmë që kemi arritur marrëveshje me një qëndërmbrojtës të njohur si ish lojtar i Llapit. Nesër edhe zyrtarisht bëhet prezantimi i tijë nën ngjyrat bardh e kaltërt të klubit tonë”, thuhet nder tjera në njoftimin e tyre.

Gazeta “Sheshi”, raporton se Fatbardh Latifi, është mbrojtësi që ka arritur marrëveshje me skuadrën prizrenase.

22 vjeçari pritet që në ditën e nesërme (e diele) të prezantohet nga A&N.

Mbrojtësi me parë ka luajtur për Ramiz Sadikun e Llapin, ndërsa ka zhvilluar edhe karrierën e tij në Spanjë tek AD Alcorcon B dhe Flat Earth FC

Related posts

“Kushtëzimi i ndryshimeve kushtetutese me zgjedhje, vendosë në pikëpyetje eurointegrimin”

Z.H

Nga e hëna nuk ka operacione në spitalin “8 Shtatori”, kirurgët në protestë

Z.H

VMRO-DPMNE kërkon dorëheqje nga Spasovski dhe Boçvarski për aksidentin e autobusit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More