Agjencia Zhurnal.mk.

Ish-i dhe gruaja e Justin Bieber bëhen bashkë dhe shkaktojnë “tërmet” në internet

Hailey Bieber dhe Selena Gomez kanë shkaktuar tërmet në internet.

Modelja 25-vjeçare dhe aktorja/këngëtarja 30-vjeçare ishin të dyja të pranishme në Gala e Dytë vjetore e Muzetur të Filmit të Akademisë, e prezantuar nga Rolex të shtunën mbrëma në Los Angeles.

Fotot e tyre së bashku, të cilat aktualisht janë bërë virale në mediat sociale, pasojnë një intervistë zbuluese që Hailey dha në podcastin Call Her Daddy muajin e kaluar, ku ajo diskutoi lidhjen e saj me Selenën dhe lidhjen e tyre të përbashkët me Justin Bieber, i cili ishte i famshëm me Selenën për vite me radhë.

Hailey foli nëse të dyja janë në kontakt dhe iu përgjigj një pyetjeje nëse ajo vodhi Justin nga këngëtarja.

Related posts

Shakira rrezikon burgun, kjo është arsyeja

Lea Muslija

Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gatesit

D V

Adele tregon arsyen e vërtetë pas humbjes së 45 kilogramëve

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More