Agjencia Zhurnal.mk.

Ish-futbollisti i Gjermanisë: Chiellini e Bonucci dyshja më e mirë e mbrojtjes në botë

Ish-reprezentuesi i Gjermanisë, Bastian Schweinsteiger, ka thurur lëvdata për dyshen e mbrojtjes së Italisë, Giorgio Chiellini dhe Leonardo Bonucci.

Schweinsteiger madje shkroi se momentalisht, dyshja e Italisë janë mbrojtësit më të mirë në botë.

Gjermani shfrytëzoi rrjetin e tij social, “Twitter”, për të lëvduar paraqitjen e dyshes në ndeshjen ndaj Belgjikës.

“Bonucci dhe Chiellini momentalisht janë mbrojtësit më të mirë në botë”, shkroi Schweinsteiger. 

Related posts

Xavi zbulon momentin e tij më të lumtur si trajner i Barcelonës, nuk është triumfi në La Liga

D V

Distria Krasniqi fiton medaljen e argjendtë në Grand Slamin e Bakut

D V

Warren Zaire-Emery apo ‘roboti’ i Luis Enriques, 17-vjeçari i pazëvendësueshëm te PSG

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!