Agjencia Zhurnal.mk.

Irkenc Hyka publikon bashkëpunimin me Andreas “Qaje”

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka ka sjell projektin e ri muzikor.

 

Këtë herë artisti ka bashkuar forcat me Andreas, të cilët kanë publikuar këngën me titullin “Qaje.

Projekti erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip që u realizua nga Valon Aziri.

Foto: Irkenc Hyka/YouTube

Për tekstin e këngës u kujdes Saia, muzika nga Irkenc, teksa miksimi dhe masterizimin nga JoJo.

Projekti i dyshes tashmë gjendjet në kanalin zyrtar në YouTube.

Ndërkohë, kujtojmë që krahas projekteve të tij, Irkenc njihet edhe për bashkëpunime me artist të ndryshme të estradës.

Related posts

Emine Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

D V

Selvija tregon barkun dhe zbulon nepsin e shtatzënisë

D V

Arjola Demiri nuk i mban lotët kur kujton fëmijët në Big Brother: Edhe pak do të rriten, kam frikë se do të mbetem vetëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More