Agjencia Zhurnal.mk.

Inter ka gati ofertën për Dybala

Inter mbetet pretendeti kryesor për të transferuar argjentinasin, Dybala.

Agjenti i tij do të kthehet në itali në shkurt për t’u takuar me drejtuesit e Juventus dhe për të diskutuar të ardhmen e ‘La Joya”. Spas “Gazzetta dello Sport”, Inter i ka mundësitë financiare për të përmbushur kërkesat e Dybalas.

Zikaltërit janë të gatshëm të ofrojnë një kontratë 5-vjeçare ku Dybala do të përfitojë 7,5 milion euro në sezon.

Problemi i vetëm për Interin është se duhet të gjejë një marrëveshje me Juventusin në fillim.

Related posts

Tuchel për Aubameyang: Jam i lumtur që kam punuar me të

Lea Muslija

Roman Abramovich, aksionar në firmën që prodhon çelikun për tanke – rusi tashmë i ka zbehur imazhin Chelseat

Z.H

Mbyllen vazhdimet, fituesi i ndeshjes Zvicër – Spanjë përcaktohet në penallti

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More