Agjencia Zhurnal.mk.

Instagram nuk po punon përsëri, përdoruesit në të gjithë botën po raportojnë probleme

Instagram krijon përsëri probleme për përdoruesit.

 

Ekipet nga e gjithë bota po raportojnë probleme me Instagram. Shumë prej tyre raportojnë se ngarkojnë gabimisht historitë në Instagram ose nuk i ngarkojnë fare, dhe disa përdorues raportojnë se nuk mund të rifreskojnë faqen kryesore të atij rrjeti social.

Ka gjithashtu probleme me dërgimin e mesazheve, si dhe probleme të ndryshme të tjera me llogaritë e biznesit.

Kujtojmë, dje ishte rënia më e madhe në shërbimet e Facebook në histori. Instagram, Facebook dhe WhatsApp nuk kanë punuar për miliona përdorues në të gjithë botën për gati shtatë orë. 

Related posts

Risi në Twitter: Foto të profilit me NFT

D V

Robotët që mund të jenë e ardhmja për kultivuesit e pjeshkëve në Gjeorgji

D V

Realme, telefoni më i fuqishëm Android

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More