Agjencia Zhurnal.mk.

Infantino mbërrin në Kosovë, pritet nga Agim Ademi

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka mbërritur në Kosovë.

I pari i shtëpisë më të madhe të futbollit do të qëndrojë sot në një vizitë, teksa pritet të takohet edhe me krerët e shtetit.

 

Në fotot e publikuara nga Federata e Futbollit e Kosovës shihen Agim Ademi dhe Armand Duka.

Kjo është vizita e parë e Infantinos në Kosovë.

Related posts

Publikohet lista e Francës për Kupën e Botës

Lea Muslija

Formacionet zyrtare: Kosova – Qipro

Xh M

U deportuan 80 huliganë italianë, do të përjashtohen përgjithmonë nga ambientet sportive

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More