Agjencia Zhurnal.mk.

Incidenti në Çair, arestohen katër persona

Pas incidentit në stadium policia ka arestuar të paktën 4 persona. Ndërkohë behet e ditur se punohet në indentifikimin e mëshum personave të përfshirë në këtë incident.

 

Nga ministria e brendshme thonë se në bashkupumin edhe me Prokurorinë do të ndëshkohen të gjitha paregullsitë ndersa personat qe jane futur ne fushë dhe kanë sulmuar fizikisht lojateret do të ndëshkohen dhe ndaj tyre do të ngritet padi penale.

Related posts

Nga mrekullia e Eriksenit deri te ‘it’s coming Rome’ – Euro 2020 e përmbledhur në gjashtë histori

D V

Notat e lojtarëve: Barcelona 0-0 Galatasaray, portieri Pena i pakalueshëm

D V

Challandes flet për ardhjen e Domgjonit dhe çfarë pret nga ai

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More