Agjencia Zhurnal.mk.

Incident tek “Higjiena Komunale” në Shkup, kërcënohet dhe sulmohet një polic

Një incident është regjistruar brenda ambienteve të NP “Higjiena Komunale” në Shkup, ku dy qytetarë kishin ofenduar një polic e madje njëri prej tyre edhe e kishte sulmuar fizikisht. Policia ka ftuar në bisedë informative të dy personat dhe pas dokumentimit do të ngrejë kallëzim përkatës, përcjell Klan Maqedoni.

“Më datë 06.12.2022 në Komisariatin e Policisë Gazi Babë është zhvilluar një intervistë zyrtare me I.I dhe A.M.B. të dy nga Shkupi, pasi më herët në ambientet e NP “Higjiena Komunale” në lagjen Keramidnicë kanë kërcënuar dhe ofenduar një zyrtar policor, pas së cilës I.I e ka sulmuar fizikisht”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Related posts

Vrau të riun për radhën në market, rrëfehet ish-polici: E qëllova nga paniku

D V

Policia jep detaje shtesë për vrasjen në Podujevë: Çka iu sekuestrua të dyshuarit?

D V

Forinë, babai sulmon dhe tenton ta godasë me veturë djalin e tij

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More