Agjencia Zhurnal.mk.

Imitonin grupin mafioz Esko, shkatërrohet banda kriminale e 16-vjeçarëve në Greqi, shisnin drogë dhe grabisnin dyqane

Autoritetet greke kanë shkatërruar një bandë kriminale të miturish në Zografou.

Mediat greke shkruajnë se një bandë të miturish, 16-vjeçarësh hynin me forcë duke thyer bravat  në dhomat ke konvikteve studentore në Zografou.

Të miturit, të modeluar sipas mafies së kampusit dhe bosit të madh “Esko”, shisnin kokainë online në të gjithë Greqinë dhe grabitnin dyqanet në zonën e Athinës.

Related posts

Letonia ndalon importet e produkteve bujqësore ruse dhe bjelloruse

Xh M

Europol godet rrjetin e trafikantëve të njerëzve në Gjermani, Belgjikë dhe Francë! Arrestohen 19 persona, mes tyre edhe “koka e grupit”

Xh M

Tensionet në Lindjen e Mesme, rebelët Houthi sulmojnë qytetin izraelit, nuk ndalojnë goditjet ndaj anijeve në Detin e Kuq

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy