Agjencia Zhurnal.mk.

Imazhe që nuk e lënë askënd indiferent, Melinda sjell poza tjera atraktive

Melinda Ademi i ka shpërndarë disa fotografi të reja në Instagram duke treguar bukurinë e saj.

 

Me rroba me pak material në trup, këngëtarja ka vënë në pah hiret e saja.

Nuk ka munguar edhe një fotografi në profil, në të cilën ka vënë në plan të parë ‘asetin’ e përfolur të trupit të saj – të pasmet.

(Foto: Instagram/melindaademi)

Në postimin e saj, këngëtarja i është referuar markës së rrobave të saj.

Ndryshe, Melinda është duke shijuar suksesin e hiti që e lansoi dy javë më parë në bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon e që numëron mbi nëntë milionë shikime në YouTube. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/melindaademi)

(Foto: Instagram/melindaademi)

Related posts

Ryva Kajtazi mahnit me dukjen glamuroze me fustan të zi

D V

Ben Affleck i shoqëruar nga e ëma dhe i biri kapet duke zgjedhur unazën për JLo

D V

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More