Agjencia Zhurnal.mk.

Idris Elba zbulon se ai i tha gruas së tij të ‘largohej’ nëse ajo nuk mund të duronte ‘zemërimet e tij masive’

Idris Elba ka zbuluar se ai do t’i thoshte gruas së tij Sabrina të ‘largohej’ nëse ajo nuk i pëlqente shpërthimet e tij të zemërimit.

 

Aktori kujtoi se ishte ‘stresuar’ në ditët e para të romancës së tij me bashkëshorten Sabrina, 33 vjeç, me të cilën u martua në prill 2019 pas dy vitesh së bashku, shkruan Daily Mail.

Duke folur në podcastin e tyre të ri Coupledom, Idris pranoi se kur ajo do të vinte në dyshim ‘zemërimet e tij masive’ ai do të sugjeronte që ata t’i jepnin fund marrëdhënies së tyre.

Ylli shpjegoi. “Sabrina dhe unë, shumë herët në marrëdhënien tonë isha i stresuar kështu që kisha këto zemërime të mëdha që ishin si shpërthime”.

“Unë kam qenë gjithmonë i pari që kam thënë,” Hej, nëse nuk je i lumtur, largohu. Lëviz”. Ishte disi si një instinkt mashkullor.

Çifti përplasen sepse të dy kanë ‘personalitet të fortë’ por ylli i Mountain Between Us vazhdoi se ai po përpiqet të bëjë më mirë në shmangien e konflikteve.

Related posts

Lansohet “Dilëm jasht”, projekti i ri muzikor nga Lyrical Son dhe MC Kresha

D V

Modelja e Playboyt bëri ofertë tronditëse për faculetën e Messit, ajo ka plane speciale për të

D V

Eksperti mbretëror thotë se Princi Harry ndjehet si i mjerë dhe se jeta e re në ShBA është larg nga ajo që kishte menduar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More